סדנת צחוק לחברות וארגונים, הינה סדנה צבעונית וסוחפת, חוויה המתבצעת כמעט ללא מילים, שמה דגש על הכאן ועכשיו. המוח לא מתבקש לחשוב על דבר, הגוף פועל, זז, רוקד, הפנים מחייכות, קולות צחוק מכל עבר, אווירת חופש. נקודת מפגש משמחת עם חברים לעבודה לחגוג את הרגע הזה ביחד.

למי מתאימה סדנת צחוק

לא משנה באיזה סקטור אתם נמצאים, בין אם אתם עורכי דין, מפעילי ציוד מכני כבד, עובדות סוציאליות, רופאים או אחיות, צוות חינוכי או חברת פרסום.


כל חברה כל ארגון מורכב מאנשים וכבני אדם, כולנו דומים בצרכים הבסיסים והאנושיים שלנו. סדנאות צחוק באות לענות על צורך אנושי הטבוע בכולנו והוא שחרור, הרפיה ממתחים מילוי מצברים, שימחה, משחק והנאה.

 

המלצה לסדנת גיבוש לעובדים
 
המלצה לסדנת גיבוש לעובדים
 
המלצה לסדנת גיבוש לעובדים
 

מה קורה במהלך סדנת צחוק לחברות

הסדנה עוסקת בהשפעותיו הרבות של הצחוק עלינו כקבוצה, עד כמה אנו מרשים לעצמנו לצחוק, להשתטות, לתת דרור ליצירתיות הקיימת וטבועה בנו. איך אנו יכולים לצאת לזמן מוגדר מהתפקיד המחייב שלנו ופשוט להיות, האנשים שאנחנו, בלי הגדרות התפקיד.

בעזרת חימום מקדים, תרגילי צחוק קצרים, תרגול נשימות בין לבין, התנסויות מצחיקות, משימות קצרצרות בקבוצות, שילוב של תנועה, אימפרוביזציה, חיקויים, חלוקה לרבעיות, לזוגות, תחרויות משעשעות ועוד.. חווים המשתתפים צחוק, והנאה לצד שחרור וחוויה משותפת ומגבשת.

כל תרגיל מגביר את הצחוק הקבוצתי כל נשימה משחררת מהמתח הקיים והעצור במשתתפים.

סדנת צחוק לימי גיבושסדנת צחוק לעובדיםפעילות גיבוש לעובדים

למה כדאי לבחור בסדנת צחוק?

• סדנת צחוק מיועדת לחברות וארגונים הרוצים להגביר את תחושת הלכידות הקבוצתית לגבש, להעמיק הכרות לחזק את הביחד.
• רוצים לתת מענה לצוות שעבר תקופה עמוסה ולחוצה בעבודה.
• מחפשים לשלב הנאה וחוויה לצד פעילות תוכן ארגונית אחרת המתקיימת באותו יום.
• מחפשים לשלב פעילות גיבוש לעובדים לתחילת שנה/סוף שנה, אירוע פרידה מעובד, שילוב בחגים ומועדים.  

לפרטים נוספים אודות סדנאות צחוק לקהל פרטי אשר מותאמות לכל סוגי האירועים ולכל הגילאים, פנו לאתר הבית של סופאני - סדנאות יוגה צחוק.

סדנת צחוק לחברות

לקבלת הצעת מחיר לסדנת גיבוש / יום גיבוש לעובדים

סאנשיין גרופ - סדנאות גיבוש והעצמה | טל: 050-2867199 | מייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

לינקד אין  יו טוב  גוגל+  פייסבוק  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  050-2867199