סדנאות גיבוש לעובדים

סדנת גיבוש וכיף לצוותים ועובדי חברה

מעוניינים להזמין סדנת גיבוש לעובדים כדי לשבור להם את השגרה ולהעניק לצוות חוויה ייחודית ומגבשת?

 

סדנת גיבוש לעובדים הנותנות כלים מעשיים

 

אנו מאמינים כי למרות השפע הרב שקיים עבור פעילות גיבוש לעובדים המציפות את השוק, ישנו צורך בדבר האמיתי והוא לקרב בין העובדים ולתת להם כלים מעשיים ומשמעותיים לשיפור וגיבוש היחסים הבין אישיים, הן בחייהם הפרטיים והן במקום העבודה.

 

כיום, הולכת וגדלה הדרישה לפעילות גיבוש לעובדים וצוותים ותוכן, בחברות וארגונים במשק, במיוחד פעילויות העשרה ותוכן המטפח ומגבש את צוות העובדים ונותן להם ערך מוסף מעבר לעולם התוכן הישיר של מקום עבודתם. חברות וארגונים משכילים להבין היום, כי עובד מרוצה, הוא עובד שטוב לו, עובד כזה יהיה פרודוקטיבי ולויאלי למקום עבודתו.


מתחת לכותרת "מרוצה", ישנם פרמטרים רבים: משכורת, תנאים נלווים, סביבת עבודה, יציבות מקצועית, כל אלו לצד פרמטרים לא פחות חשובים, קשרים בין אישיים, יחסי עבודה, אופי האווירה במקום, שיתוף הפעולה בצוות ועוד. כל אלו גורמים משפיעים על תחושת ההשתייכות של העובד למקום עבודתו.

 

בנוסף, גם ברמת הארגון, ישנה חשיבות רבה ליצירת צוות עובדים מגובש ומסונכרן המסוגל לבצע את עבודתו ברמה טובה מקצועית, תוך שיתוף פעולה מרבי.

 


 

פעילות גיבוש צוות - חוויה ייחודית ומעצימה

בסאנשיין גרופ פיתחנו סדנאות גיבוש לעובדים ולצוותים עם תוכן עשיר וחוויתי אשר שמות דגש על צמיחה אישית, חיבור אותנטי בין אנשים, תקשורת מקרבת, העצמה של העובד בתוך הארגון או חברה, מתן הזדמנות לבחון דברים ממקום שקט ונינוח, תוך קבלה ושיתוף פעולה. הסדנאות גיבוש לעובדים של סאנשיין גרופ מתאימות מאד לפעילות גיבוש צוות של עובדי חברה וארגונים בימי כיף, ערבי גיבוש, יום גיבוש לעובדים, ימי כיף וגיבוש ועוד


מה מאפיין את הסדנאות גיבוש לעובדים של סאנשיין גרופ?

כל הסדנאות גיבוש לעובדים וגיבוש צוות הינן דינאמיות, מועברות בצורה קלילה נעימה, מהנה משחקית ומקורית.


דרך סדנאות גיבוש והעצמה יכולים העובדים להתבונן מנקודת מבט אחרת על נושאים שונים מחיי היום יום, הם יכולים להרחיב את האפשרויות הקיימות לפעולה, הם מקבלים הזדמנות לתקשר ממקום אמיתי אישי ופתוח יותר, ובעיקר להיפגש ממקום חם יותר, אנושי וקרוב, הזדמנות למפגש אחד עם השני ללא הגדרות התפקיד, אלא כאנשים לאנשים.

אנחנו מזמינים אתכם לצטרף למאות החברות וארגונים שכבר עשו איתנו סדנת גיבוש לצוותים ועובדים בשנים האחרונות. להצגת המלצות עבור סדנת גיבוש לעובדים


 

סדנאות גיבוש לעובדים
 
סדנאות גיבוש לעובדי חברה
 
סדנת גיבוש לעובדי חברה
 


 

 

לקבלת הצעת מחיר לסדנת גיבוש / יום גיבוש לעובדים

סאנשיין גרופ - סדנאות גיבוש והעצמה | טל: 050-2867199 | מייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

לינקד אין  יו טוב  גוגל+  פייסבוק  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  050-2867199