שלחו לנו מייל  לינקד אין  פייסבוק  סאנשיין גרופ וואטסאפ   050-2867199

מעוניינים להזמין סדנת גיבוש לעובדים כדי לשבור להם את השגרה ולהעניק לצוות חוויה ייחודית ומגבשת?

 

כיום, הולכת וגדלה הדרישה לפעילות גיבוש לעובדים ותוכן, בחברות וארגונים במשק, במיוחד פעילויות העשרה ותוכן המטפח ומגבש את צוות העובדים ונותן להם ערך מוסף מעבר לעולם התוכן הישיר של מקום עבודתם. חברות וארגונים משכילים להבין היום, כי עובד מרוצה, הוא עובד שטוב לו, עובד כזה יהיה פרודוקטיבי ולויאלי למקום עבודתו.


מתחת לכותרת "מרוצה", ישנם פרמטרים רבים: משכורת, תנאים נלווים, סביבת עבודה, יציבות מקצועית, כל אלו לצד פרמטרים לא פחות חשובים, קשרים בין אישיים, יחסי עבודה, אופי האווירה במקום, שיתוף הפעולה בצוות ועוד. כל אלו גורמים משפיעים על תחושת ההשתייכות של העובד למקום עבודתו.

 

בנוסף, גם ברמת הארגון, ישנה חשיבות רבה ליצירת צוות עובדים מגובש ומסונכרן המסוגל לבצע את עבודתו ברמה טובה מקצועית, תוך שיתוף פעולה מרבי.

 

סדנת חיבורים   

סדנת החוויה האקטיבית   

סדנת גיבוש ויצירתיות


 

סדנת תקשורת מקרבת ודיאלוג   

סדנת צחוק לחברות וארגונים   


 

סדנת גיבוש לעובדים הנותנות כלים מעשיים

אנו מאמינים כי למרות השפע הרב בפעילות גיבוש לעובדים המציפות את השוק, ישנו צורך בדבר האמיתי והוא לקרב בין העובדים ולתת להם כלים מעשיים ומשמעותיים לשיפור וגיבוש היחסים הבין אישיים, הן בחייהם הפרטיים והן במקום העבודה. 

סדנת גיבוש לעובדים על ספינה   סדנת גיבוש לצוות   גיבוש צוות עובדים

פעילות גיבוש צוות - חוויה ייחודית ומעצימה

בסאנשיין גרופ פיתחנו סדנאות גיבוש לעובדים ולצוותים עם תוכן עשיר וחוויתי אשר שמות דגש על צמיחה אישית, חיבור אותנטי בין אנשים, תקשורת מקרבת, העצמה של העובד בתוך הארגון או חברה, מתן הזדמנות לבחון דברים ממקום שקט ונינוח, תוך קבלה ושיתוף פעולה. הסדנאות גיבוש לעובדים של סאנשיין גרופ מתאימות מאד לפעילות גיבוש צוות של עובדי חברה וארגונים בימי כיף, ערבי גיבוש, יום גיבוש לעובדים, ימי כיף וגיבוש ועוד.

   


מה מאפיין את הסדנאות גיבוש לעובדים שלנו?

כל הסדנאות גיבוש לעובדים וגיבוש צוות הינן דינאמיות, מועברות בצורה קלילה נעימה, מהנה משחקית ומקורית.


דרך סדנאות גיבוש והעצמה יכולים העובדים להתבונן מנקודת מבט אחרת על נושאים שונים מחיי היום יום, הם יכולים להרחיב את האפשרויות הקיימות לפעולה, הם מקבלים הזדמנות לתקשר ממקום אמיתי אישי ופתוח יותר, ובעיקר להיפגש ממקום חם יותר, אנושי וקרוב, הזדמנות למפגש אחד עם השני ללא הגדרות התפקיד, אלא כאנשים לאנשים.

אנחנו מזמינים אתכם לצטרף למאות החברות וארגונים שכבר עשו איתנו סדנת גיבוש בשנים האחרונות. 

להצגת המלצות עבור סדנת גיבוש לעובדים

חזרה לרשימת הסדנאות

סדנת גיבוש חוויתית לעובדים

לקבלת הצעת מחיר לסדנת גיבוש / יום גיבוש לעובדים

סאנשיין גרופ - סדנאות גיבוש והעצמה  |  טל:  050-2867199  |  מייל:  liron@sunshinegroup.co.il     לינקד אין  יו טוב  גוגל+  פייסבוק  לשליחת מייל  050-2867199