שלחו לנו מייל  לינקד אין  פייסבוק  סאנשיין גרופ וואטסאפ   050-2867199

סדנאות גיבוש והעצמה של סאנשיין גרופ

סדנאות גיבוש והעצמה של סאנשיין גרופ נועדו לענות על צורך אנושי שיש לכל אחד מאיתנו, הצורך להתבונן, לחקור, להתנסות ולהיות במודעות לגבי האופן בו אנו מתנהלים, זזים ופועלים, הן כשאנו לבד והן כשאנו חלק מקבוצה. הבחירה לחוות ולהתנסות בכל אחת מהסדנאות גיבוש והעצמה האלו היא מתנה משמעותית לנו, לסביבה שלנו ולמקום העבודה שלנו.

מה מרוויחים המשתתפים בסדנאות גיבוש ?

דרך סדנאות גיבוש והעצמה, אנו מאירים על נושאים רלוונטים, מעמיקים הכירות בין אנשי הצוות, יוצרים קירבה עם הקולגות בפן האישי, משפרים את התקשורת הבין אישית עם עמיתים, מעניקים זמן איכות אמיתי למחשבה, לשיח, להתבוננות על אופן ההתנלות האישי והקולקטיבי שלנו במקום העבודה הפעם, ממקום רגוע, נינוח ומהנה.

על אלו מטרות וצרכים עונות סדנאות גיבוש ?

סדנאות הגיבוש שלנו, עונות על צרכים אנושים המשותפים לכל אדם ולכל עובד באשר הוא:
הצורך בתקשורת בין אישית טובה, הצורך בהבנה, הצורך בקירבה, הצורך להיות מובן, להיות מוערך ע"י הקולגות שלי, הצורך לקבל פרגון, לשמוע מילה טובה, הצורך לבוא לידי ביטוי, הצורך להשתחרר מהלחצים, להינות, לשחק, לשתף ולצחוק ולהתגבש יחד. כל אלו מחזקות את תחושת השייכות של האדם לצוות.


סדנאות גיבוש מתאימות לגיבוש צוותי עובדים, גיבוש מקומות עבודה, צוותים חינוכיים, חברות וארגונים, גיבוש נוער ומשמשות כפעילות גיבוש מצוין לימי כיף וגיבוש, ערבי גיבוש, פעילות חברתית לגיבוש, נוער ועוד.

 

סדנת גיבוש להעצמת עובדים   פעילות לגיבוש צוות   סדנאות לגיבוש צוות


בין הסדנאות גיבוש של סאנשיין גרופ...

סדנת חיבורים

סדנת גיבוש - עוצמה משתפת סדנת גיבוש חוויתית הנעה סביב הצורך של "להרגיש בבית" במקום העבודה. התכנים נוגעים בצורך שלנו להשתייך לקבוצה בתחושה ובחוויה הפנימית. פעילות גיבוש לעובדים שנותנת מקום בטוח, להתבונן על עצמינו כפרטים בתוך ארגון. 

מטרות הסדנה: 
העמקת הקשר הבין אישי, העצמה, פירגון, גיבוש, יצירת חיבור בין העובדים.  קרא עוד
 

 

סדנת החוויה האקטיבית

סדנת גיבוש - אפקט הסינרגיהסדנת גיבוש חוויתית, מהותה גיבוש קבוצתית והשתייכות לקבוצה ממקום של תרומה ומועילות. לאורך כל פעילות גיבוש, עוברת הקבוצה תהליך שבו מקבלים המשתתפים משימות, המצריכות שיתוף פעולה, חשיבה יצירתית, הנעה לפעולה... 

מטרות הסדנה: עבודת צוות, סינכרון, שיתוף פעולה סביב מטרות משותפות, גיבוש הצוות.  קרא עוד

 

סדנת גיבוש ויצירתיות

סדנת גיבוש - החוויה הפרואקטיביתסדנת תהליך, הנותנת למשתתפים הזדמנות לאפיקי מחשבה שונים מעודדת את היצירתיות הגלומה בכל אחד מאיתנו, מתעלת את האנרגיה הטבעית שיש בנו לעשייה יצירתית וחדשנית. פעילות גיבוש המתאימה ליום גיבוש לעובדים...

מטרות הסדנה: יצירתיות, פיתוח חשיבה מקורית, סיעור מוחות, דגש על הנאה, חוויה וחדשנות.  קרא עוד

 

סדנת תקשורת מקרבת ודיאלוג

סדנת גיבוש - תקשורת אירגונית מנצחתסדנת גיבוש לעובדים, מרתקת ודינאמית אשר נותנת למשתתפים לבחון את הניואנסים השונים בתוך תקשורת בין אישית. דרך עבודה אישית, זוגית וקבוצתית עוברים המשתתפים תהליך של התבוננות באופן בו אנו מתקשרים עם הסביבה...

מטרות הסדנה: העמקת התקשורת בצוות, יצירת אווירה חיובית בצוות, גיבוש הצוות.  קרא עוד

 


סדנת צחוק לחברות וארגונים

סדנת צחוק לחברות וארגונים סדנת יוגה צחוק גורמת לאנשים לעבור חוויה מרעננת ויוצאת דופן, הפרצופים הרציניים של כולם בעבודה מתחלפים בפרצופים מחוייכים, אנשים מרשים לעצמם להשתחרר לצחוק להשתולל לצעוק בקול רם ולשחרר מעצורים. חוויה נפלאה של צחוק המקרבת ומגבשת את כולם. דרך מצויינת לשבור את השיגרה בעבודה ולהתנתק מהמתחים היום יומיים.

מטרות הסדנה: גיבוש הצוות, פירוק ושחרור מתחים, יצירת חיבור בין העובדים, חוויה. קרא עוד

 

לקבלת הצעת מחיר לסדנת גיבוש / יום גיבוש לעובדים

סאנשיין גרופ - סדנאות גיבוש והעצמה  |  טל:  050-2867199  |  מייל:  liron@sunshinegroup.co.il     לינקד אין  יו טוב  גוגל+  פייסבוק  לשליחת מייל  050-2867199