שלחו לנו מייל  לינקד אין  פייסבוק  סאנשיין גרופ וואטסאפ   050-2867199

סדנת חיבורים משלבת בתוכה משחק, הנאה, שיח, דיאלוג, יוצרת דינאמיקה מהנה בקבוצה, מחברת בין הפרטים בארגון ומביאה אותם למפגש ברמה האישית עם עצמם ועם הקולגות שלהם.


סדנת חיבורים הינה סדנת גיבוש חוויתית ומרתקת, דרך הסדנה מקבלים המשתתפים מקום לגיטימי להביא עצמם לידי ביטוי, לקבל פרגון והערכה על פועלם, להעלות קשיים, לקבל עצות, רעיונות לפתרונות ותמיכה.


הסדנה נותנת מקום בטוח, להתבונן על עצמנו כפרטים בתוך ארגון, הזדמנות מצוינת לבחון את ההתנהלות שלנו ביום יום ומשמשת קרקע נוחה לשנות נקודת מבט ולאמץ גישה בריאה יותר ביחס לדרך בא אנו פועלים, כל זאת דרך תקשורת, משחק, משימות חווייתיות, התבוננות וזמן לעיבוד ומחשבה.

סדנת גיבוש להעצמת עובדים    פעילות ליום כיף לגיבוש צוות    סדנה לחיבור בין אישית

למה כדאי לבחור בסדנת חיבורים?

סדנה ייחודית זו מעולה ליצירת אווירה טובה, מביאה לשיפור היחסים בצוות, מעודדת פתיחות ושיתופיות, יוצרת קרבה בין האנשים, המשתתפים יוצאים עם כלים מעשיים ומשמעותיים לחיי היומיום. הפעילות הינה חווייתית וקלילה ותורמת רבות לתקשורת מקרבת, מניעה לפעולה ויוצרת קבלה ועזרה הדדית.

מה קורה במהלך סדנת חיבורים?

סדנת גיבוש וחיבור זו, מועברת באמצעות פעילויות / תרגילים ומשימות בעלי אופי דינאמי משעשע ומהנה המעודדים התבוננות חקירה ושיתוף אותנטי - הסדנה הינה חווייתית קלילה ונעימה, המאפשרת לכל אחד להביא את עצמו במידה המתאימה לו. הסדנה מועברת באמצעות משחק, כרטיסיות, קלפים, סיפורים קצרים, הבעה עצמית. הכול תוך כבוד למרחב האישי של כל אחד ואחת ממשתתפי הסדנה ולפי מידת הרצון האישי של כל משתתף להביע את עצמו.

לאיזה סוג קהל מתאימה סדנת גיבוש חיבורים?

סדנת גיבוש חיבורים מתאימה לכל חברה ארגון או צוות הרוצה לקרב בין אנשיו, לבסס ולהעמיק את הקשרים הבין אישיים, לחזק את שיתוף הפעולה, להגביר את הפרודוקטיביות, הקרבה וההפריה הדדית בצוות.

סדנת חיבורים

לקבלת הצעת מחיר לסדנת גיבוש / יום גיבוש לעובדים

סאנשיין גרופ - סדנאות גיבוש והעצמה  |  טל:  050-2867199  |  מייל:  liron@sunshinegroup.co.il     לינקד אין  יו טוב  גוגל+  פייסבוק  לשליחת מייל  050-2867199