סדנת חיבורים

סדנה לגיבוש עובדים וצוותים

סדנת חיבורים - לגיבוש עובדים וצוותים

סדנת חיבורים משלבת בתוכה משחק, הנאה, שיח, דיאלוג, יוצרת דינאמיקה מהנה בקבוצה, מחברת בין הפרטים בארגון ומביאה אותם למפגש ברמה האישית עם עצמם ועם הקולגות שלהם.


סדנת חיבורים הינה סדנת גיבוש חוויתית ומרתקת, דרך הסדנה מקבלים המשתתפים מקום לגיטימי להביא עצמם לידי ביטוי, לקבל פרגון והערכה על פועלם, להעלות קשיים, לקבל עצות, רעיונות לפתרונות ותמיכה.


הסדנה נותנת מקום בטוח, להתבונן על עצמנו כפרטים בתוך ארגון, הזדמנות מצוינת לבחון את ההתנהלות שלנו ביום יום ומשמשת קרקע נוחה לשנות נקודת מבט ולאמץ גישה בריאה יותר ביחס לדרך בא אנו פועלים, כל זאת דרך תקשורת, משחק, משימות חווייתיות, התבוננות וזמן לעיבוד ומחשבה.

 

סדנת גיבוש לעובדים סדנת גיבוש ליום כיף סדנת גיבוש לעובדי חברה

סדנת גיבוש להעצמת עובדים
המלצה לסדנת גיבוש לעובדים
 
סדנה לחיבור בין אישית

 

למה כדאי לבחור בסדנת חיבורים?

סדנה ייחודית זו מעולה ליצירת אווירה טובה, מביאה לשיפור היחסים בצוות, מעודדת פתיחות ושיתופיות, יוצרת קרבה בין האנשים, המשתתפים יוצאים עם כלים מעשיים ומשמעותיים לחיי היומיום. הפעילות הינה חווייתית וקלילה ותורמת רבות לתקשורת מקרבת, מניעה לפעולה ויוצרת קבלה ועזרה הדדית.

מה קורה במהלך סדנת חיבורים?

סדנת גיבוש וחיבור זו, מועברת באמצעות פעילויות / תרגילים ומשימות בעלי אופי דינאמי משעשע ומהנה המעודדים התבוננות חקירה ושיתוף אותנטי - הסדנה הינה חווייתית קלילה ונעימה, המאפשרת לכל אחד להביא את עצמו במידה המתאימה לו. הסדנה מועברת באמצעות משחק, כרטיסיות, קלפים, סיפורים קצרים, הבעה עצמית. הכול תוך כבוד למרחב האישי של כל אחד ואחת ממשתתפי הסדנה ולפי מידת הרצון האישי של כל משתתף להביע את עצמו.

לאיזה סוג קהל מתאימה סדנת גיבוש חיבורים?

סדנת גיבוש חיבורים מתאימה לכל חברה ארגון או צוות הרוצה לקרב בין אנשיו, לבסס ולהעמיק את הקשרים הבין אישיים, לחזק את שיתוף הפעולה, להגביר את הפרודוקטיביות, הקרבה וההפריה הדדית בצוות.

 

סדנאות גיבוש לעובדים

המלצה לסדנת גיבוש לעובדים
 
המלצה לסדנת גיבוש לעובדים
 

 

המלצה לסדנת גיבוש לעובדים
 

 

מה מספרים על סדנת חיבורים של סאנשיין גרופ

 

 

את הסדנא לשבירת קרח היתה פתיחה מצויינת לסמינר! פשוט מושלם!!

 
 

הסדנה הראשונה של שבירת הקרח הייתה מאד טובה ובהחלט ובהחלט עשתה את השהייה לנעימה יותר כאשר מכירים ביום הראשון, האוכל היה מעולה

 

 

הסדנה ביום הראשון של לירון רוסבי היתה נפלאה! ממליצה על לירון ועל סדנת חיבורים בחום. אלופה!! תודה רבה

 
 

הרצאות טובות, מעשירות ומעניינות אהבתי שריכוז ההרצאות נעשה בבוקר, ההרצאה של רפאל כהן הייתה פשוט מעולה, הכניסה אותנו לסדנה בחיוך והכרות נחמדה של יתר המשתתפים, ההרצאה של רינתה חשובה ביותר, שתי ההרצאות מומלצות לכל סדנה.

 

 

רוב ההרצאות מהנות, מעשירות ועם to do list. ההרצאה הראשונה היתה מעולה לפתיחה, הפשירה ואיפשרה שיח מקרב ופתוח. מלון דן - בחירה מעולה!

 
 

כל ההרצאות היו טובות ובעיקר הסדנה ביום הראשון ושתי ההרצאות הפרונטליות הנוספות. סדנאות איכותיות!

 

 


 

ציטוטים

 

המלצה מס1   המלצה מס2   המלצה מס3   המלצה מס4

 

לקבלת הצעת מחיר לסדנת גיבוש / יום גיבוש לעובדים

סאנשיין גרופ - סדנאות גיבוש והעצמה | טל: 050-2867199 | מייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

לינקד אין  יו טוב  גוגל+  פייסבוק  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  050-2867199