שלחו לנו מייל  לינקד אין  פייסבוק  סאנשיין גרופ וואטסאפ   050-2867199

סדנת גיבוש זו, הינה מסע מופלא לתוך עולם של תקשורת מילולית ובלתי מילולית, ומה שבניהם, הסדנה הינה מרתקת, מאפשרת למשתתפים בה לבחון את הניואנסים השונים בתוך התקשורת הבין אישית. 

דרך עבודה אישית, זוגית וקבוצתית, עוברים המשתתפים תהליך של התבוננות תוך כדי תירגול חוייתי, על האופן בו אנו מתקשרים עם הסביבה שלנו ועם עצמנו.

מה קורה במהלך סדנת תקשורת מקרבת ודיאלוג?

סדנת גיבוש זו עוסקת במושגים מגוונים כמו שפה, תקשורת אותנטית, הקשבה פעילה, לתקשר קושי, אמביוולנטיות, פתרון קונפליקטים, נתינת משוב מעצים ועוד. הסדנה מתחלקת לעבודה אישית, זוגית, בקבוצות קטנות וחזרה למעגל הכולל את כל המשתתפים לעיבוד של כל תרגיל ומשימה. 


הסדנה הינה מרתקת, מלאת עניין וסוחפת, באמצעות משימות, סימולציות, קלפים השלכתיים ומשחקים, מקבלים המשתתפים כלים משמעותיים לתקשורת מקרבת ואוהדת עם כל אדם באשר הוא.

בסדנת גיבוש לעובדים זו, נגיע ונעסוק בכל אחד מההיבטים הקשורים לתקשורת בין אישית הן ביחסים אישיים והן ביחסים במסגרת העבודה. 

למי מתאימה הסדנה

סדנת גיבוש תקשורת מקרבת ודיאלוג בנויה באופן אשר מתאים לכל אדם העובד בצוות בארגון או חברה, אשר במסגרת עבודתו בא במגע עם אנשים, עמיתים לעבודה ו/ או לקוחות.
הסדנה מתאימה לכל אדם הרואה בתקשורת מרכיב משמעותי בהצלחתו האישית והצלחת הארגון אשר הוא חלק ממנו.

למה כדאי לבחור בסדנת גיבוש תקשורת מקרבת ודיאלוג?

תקשורת בינאישית בין עמיתים במקום העבודה יוצרת הפרייה הדדית כגון העברת ידע ומידע בין אדם לאדם ובין עובד לעובד, במסגרת הארגונית. עמיתים לעבודה שיש ביניהם תקשורת טובה יותר או משמעותית עם אחרים, יכולים יחד להגיע לפתרונות טובים יותר, ללמוד אחד מהשני, להשתפר, לגרום לתקופה טובה יותר במקום העבודה, ללא כל קשר לרמת הידע המקצוע או מסגרת התפקיד שלהם.

משתתפי סדנת תקשורת מקרבת ודיאלוג מספרים כי בחודשים שאחרי הסדנה חוו רמת תקשורת אחרת, אנשים פנו אחד לשני ביוזמתם והציעו לפתור בעיות וחילוקי דעות, נוצרה תחושה חיובית, מגובשת ואופטימית יותר ביחס לדברים, מחלוקות שונות על דברים מהותיים קיבלו הצעות לפתרונות וייעול ואף התהדקו קשרים חברתיים בין קולגות.

גיבוש תקשורת מקרבת ודיאלוג

לקבלת הצעת מחיר לסדנת גיבוש / יום גיבוש לעובדים

סאנשיין גרופ - סדנאות גיבוש והעצמה  |  טל:  050-2867199  |  מייל:  liron@sunshinegroup.co.il     לינקד אין  יו טוב  גוגל+  פייסבוק  לשליחת מייל  050-2867199