פיתוח חוסן בתקופת אי וודאות

הרצאה לפיתוח חוסן נפשי ורגשי

הרצאה אינטראקטיבית וטרנספורמטיבית לפיתוח חוסן אישי ועוצמה פנימית

המציאות הינה מורכבת ומאתגרת אותנו בכל פעם מחדש למצוא את החוסן הפנימי, לצמוח מתוך משבר ולהצליח לקיים שגרה בריאה ומיטיבה למרות כל הנסיבות.

ניווט בתקופת מלחמה ואי וודאות דורש יותר מסתם הסתגלות הוא דורש פיתוח חוסן. חוסן משמעותו, היכולת לזהות במהירות האפשרית שיצאנו מאיזון ואת הכוח והאומץ לבנות ולהחזיר את האיזון הנדרש אלינו.

הרצאת הדגל שלנו פיתוח חוסן במציאות של חוסר וודאות נוצרה בקפידה במטרה להעצים את הצוות שלכם ולהעניק לו את הכלים, הכישורים והלך הרוח הדרושים כדי לחזור לצמוח ולשגשג ומכילה בתוכה מגוון כלים פשוטים שיאפשרו למשתתפים להתמודד טוב יותר עם מצבים של מצוקה וחוסר ווודאות.

עם מה יוצא הצוות שלכם מההרצאה?

1. פיתוח חוסן נפשי ושיפור יכולת ההסתגלות: אנחנו מציידים את הצוות שלכם באסטרטגיות וכלים פשוטים שיעזרו לאנשים לחזור לאיזון ולהתמודד בצורה טובה יותר עם האתגרים המציפים אותנו כאן בארץ.

2. אינטליגנציה רגשית ומנהיגות: ההרצאה הינה אינטראקטיבית, ומכילה בתוכה כלים לטיפוח אינטליגנציה רגשית אשר באמצעותם הצוות שלכם יוכל למצוא את הכוחות, לחזור ולהוביל ביעילות בזמנים של לחץ וחוסר וודאות. לטפח סביבת מקום עבודה חיובית, המשפרת את שיתוף הפעולה והרווחה בצוות.

3. טיפוח קהילה ארגונית עמידה: ההרצאה מתזכרת את האנשים בכוחה של קבוצה וחשיבותה של קהילה ארגונית עמידה. נדון ונתזכר אודות החשיבות של חיזוק קשרי הצוות, הבטחת תמיכה קולקטיבית וחוסן משותף מול לחצים חיצוניים.

פיתוח חוסן אישי העצמה אישית הרצאה פיתוח חוסן

למה להשקיע דווקא בהרצאה על פיתוח חוסן רגשי ?

◄ ההרצאה שלנו רלוונטית למה שקורה עכשיו ההתמודדות האינסופית עם החדשות האינסופיות עם התחושות הקשות, עם ההתמודדות היומיומיות, מציאת הלך הרוח הנכון, האווירה הארגונית המורכבת. כל אלו דורשים התייחסות תמידית וטיפוח הצוות, עכשיו יותר מתמיד.

 

◄ ההרצאה על פיתוח חוסן אישי מחברת את הקהל סביב הקושי הלאומי והאנושי ונותנת לכל אחד מאנשי הארגון את התחושה שהוא לא לבד, את הלגיטימציה לחוות את קשת הרגשות והתחושות, את ההתחושה שכולנו ביחד חולקים את אותם הקשיים וההתמודדויות.

 

◄ כלים פשוטים, פרקטיים ותרגול מעשי אנו מתרגלים יחד תוך כדי ההרצאה, דבר המבטיח שהצוות שלכם יישם את הכלים באופן מיידי, וכבר יחל לשפר את החוסן הפנימי שלו וכתוצאה מכך גם את הפרודקטיביות והביצועים שלו בתקופה הזו.

 

◄ ההרצאה אינטרקטיבית, מחברת ומשתפת את הקהל בכל רגע נתון ע"י תרגילי התבוננות ומחשבה אישיים, מה שהופך אותה לעוד יותר רלוונטית ונוגעת בקהל הספציפי שלכם.

ההרצאה על פיתוח חוסן נפשי מבוססת על הפסיכולוגיה החיובית והינה מרתקת, מלאת עניין ומשולבת הומור, צחוק וקלילות. מעבירה את המשתתפים דרך התנסות בטכניקות שונות ומגוונות כמו מיינדפולנס, נשימה, התקרקעות, מיקוד שליטה פנימי, הודייה חיבור לזמן הווה ועוד.. בסופה המשתתפים יוצאים מחוזקים עם חיוך תחושת מסוגלות אופטימיות וחיוביות.

על המרצה:
לירון רוסבי מטפלת רגשית, מנחה סדנאות גיבוש לעובדים, מומחית לתת מודע מרצה בנושאים של פסיכולוגיה חיובית, יציאה ממשברים והתמודדות עם כאב ואובדן.

 

מה מספרים על ההרצאה פיתוח חוסן נפשי בתקופת אי וודאות

 

המלצה לסדנת גיבוש לעובדים
 
המלצה לסדנת גיבוש לעובדים
 
המלצה לסדנת גיבוש לעובדים
 

לקבלת הצעת מחיר לסדנת גיבוש / יום גיבוש לעובדים

סאנשיין גרופ - סדנאות גיבוש והעצמה | טל: 050-2867199 | מייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

לינקד אין  יו טוב  גוגל+  פייסבוק  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  050-2867199