שלחו לנו מייל  לינקד אין  פייסבוק  גוגל+   050-2867199

מעוניינים להזמין סדנת גיבוש לעובדים כדי לשבור להם את השגרה ולהעניק לצוות חוויה ייחודית ומגבשת?

 

כיום, הולכת וגדלה הדרישה לפעילות גיבוש ותוכן, בחברות וארגונים במשק, במיוחד פעילויות העשרה ותוכן המטפח ומגבש את צוות העובדים ונותן להם ערך מוסף מעבר לעולם התוכן הישיר של מקום עבודתם. חברות וארגונים משכילים להבין היום, כי עובד מרוצה, הוא עובד שטוב לו, עובד כזה יהיה פרודוקטיבי ולויאלי למקום עבודתו.


מתחת לכותרת "מרוצה", ישנם פרמטרים רבים: משכורת, תנאים נלווים, סביבת עבודה, יציבות מקצועית, כל אלו לצד פרמטרים לא פחות חשובים, קשרים בין אישיים, יחסי עבודה, אופי האווירה במקום, שיתוף הפעולה בצוות ועוד. כל אלו גורמים משפיעים על תחושת ההשתייכות של העובד למקום עבודתו.

 

בנוסף, גם ברמת הארגון, ישנה חשיבות רבה ליצירת צוות עובדים מגובש ומסונכרן המסוגל לבצע את עבודתו ברמה טובה מקצועית, תוך שיתוף פעולה מרבי.

 

סדנת חיבורים   

סדנת החוויה האקטיבית   

סדנת גיבוש ויצירתיות


 

סדנת תקשורת מקרבת ודיאלוג   

סדנת צחוק לחברות וארגונים   


 

סדנת גיבוש לעובדים הנותנות כלים מעשיים

אנו מאמינים כי למרות השפע הרב בפעילות גיבוש לעובדים המציפות את השוק, ישנו צורך בדבר האמיתי והוא לקרב בין העובדים ולתת להם כלים מעשיים ומשמעותיים לשיפור היחסים הבין אישיים, הן בחייהם הפרטיים והן במקום העבודה. 

סדנת גיבוש לעובדים על ספינה   סדנת גיבוש לצוות   גיבוש צוות עובדים

גיבוש צוות - חוויה ייחודית ומעצימה

בסאנשיין גרופ פיתחנו סדנאות גיבוש לעובדים ולצוותים עם תוכן עשיר וחוויתי אשר שמות דגש על צמיחה אישית, חיבור אותנטי בין אנשים, תקשורת מקרבת, העצמה של העובד בתוך הארגון או חברה, מתן הזדמנות לבחון דברים ממקום שקט ונינוח, תוך קבלה ושיתוף פעולה. הסדנאות הללו מתאימות לפעילות גיבוש צוותים בעבודה, באירועי חברה כגון: יום גיבוש לעובדים, יום גיבוש לצוות, יום כיף לעובדים וכד'.

 

מה מאפיין את הסדנאות גיבוש לעובדים

כל הסדנאות גיבוש לעובדים וגיבוש צוות הינן דינאמיות, מועברות בצורה קלילה נעימה, מהנה משחקית ומקורית.


דרך סדנאות גיבוש והעצמה יכולים העובדים להתבונן מנקודת מבט אחרת על נושאים שונים מחיי היום יום, הם יכולים להרחיב את האפשרויות הקיימות לפעולה, הם מקבלים הזדמנות לתקשר ממקום אמיתי אישי ופתוח יותר, ובעיקר להיפגש ממקום חם יותר, אנושי וקרוב, הזדמנות למפגש אחד עם השני ללא הגדרות התפקיד, אלא כאנשים לאנשים.

הסדנאות גיבוש לעובדים של סאנשיין גרופ מתאימות מאד לפעילות גיבוש צוות של עובדי חברה וארגונים בימי כיף, ערבי גיבוש, ימי גיבוש לעובדים, ימי כיף וגיבוש ועוד.

סדנת גיבוש חוויתית לעובדים

לקבלת הצעת מחיר לסדנת גיבוש

סאנשיין גרופ - סדנאות גיבוש והעצמה  |  טל:  050-2867199  |  מייל:  liron@sunshinegroup.co.il     לינקד אין  יו טוב  גוגל+  פייסבוק  לשליחת מייל  050-2867199
סדנאות גיבוש לנוער
סדנאות גיבוש לעובדים
סדנאות לצוותים חינוכיים