<style>.lazy{display:none}</style>סדנאות העצמה לנשים - סאנשיין גרופ

מהן סדנאות להעצמה נשית?

בכל אחת ואחת מאיתנו קיים גרעין טוב, חזק, יפה, ייחודי ובעל משמעות רבה, לכל אחת מאיתנו יש איכויות וחזקות. לכל אחת מאיתנו יש יכולות, צדדים חזקים, יופי פנימי. אם כך היינו אמורות להסתובב כולנו עם גב זקוף ועיניים נוצצות, להתהלך בגאווה בעולם לדעת מי אנחנו ומה אנחנו שוות!

לא?..

 

לצערנו, לא כך תמיד המצב, לאורך כל שנות חיינו מהיותנו ילדות, חווינו לא מעט ביקורת, שיפוטיות, חוסר הערכה, השפלה, טראומות ועוד חוויות קשות שגורמו לנו להיסגר, לא להאמין בעצמנו, לפחד, לכעוס על עצמנו ולהרגיש לא מספיק טובות. כשלמעשה אין זו האמת.

 

סידרת עוצמה           

סידרת אהבה          

סידרת חירות 

 


דרך סדנאות העצמה לנשים

אנו פוגשות את עצמנו שוב, הפעם דרך חוויה קבוצתית חיובית, אנחנו מתחברות לחזקות ולעוצמות שבנו, מביאות את הצדדים הטובים שלנו לידי ביטוי, מקבלות משוב חיובי ומצמיח על עצמנו ולאט לאט מגלות ואולי אפילו נזכרות מי אנחנו באמת.

 

מה יש לגלות?

בעולם של Google יש לנו את כל הידע שאנחנו רק יכולות לחלום עליו, תרבות הצריכה מרקיעה שחקים גם במובן של לצרוך ידע. לפעמים הידע הזה מגיע בהצפה.

 

אבל אם יש משהו שהאינטרנט והספרים לא יכולים לתת לנו זה את עוצמת החוויה. כמו בחיים, אנו יכולות להעביר תקופות חיים שלמות אך בפועל מתוך אינסוף האירועים שאנחנו חווות לאורך השנים, אנו זוכרות רק חוויות מסוימות, מיוחדות, כאלו שנתנו לנו השראה, כאלו שהאירו את עניינו, או נסכו בנו הרגשה מיוחדת.

 

דרך החוויה

הקבוצתית המעצימה, אנחנו יכולות בצורה מבוקרת ובטוחה, במרחב נעים ותומך לגלות עוד ועוד חלקים בתוכנו. זהו זמן להתבוננות, להתחדשות, זמן להשלת כל מה שאינו נחוץ לנו ואינו משרת אותנו עוד. זמן לחדש כוחות, ולדייק את עצמי בנוגע למי שאני כרגע לא מי הייתי לא מה תכננתי. מי אני כרגע. מי אני רוצה להיות.

 

מה קורה בסדנת העצמה לנשים?

סדנאות להעצמת נשים, בניגוד להרצאות, הן דינאמיות. המנחה אינו בא עם חומר מוכן מראש חתום וסגור, אלא מקיים דיאלוג עם הקבוצה, עם התכנים המגיעים מהקבוצה, הרלוונטיים להם בהתאם לנושא. יש מקום לכל אחת להביא עצמה לידי ביטוי, לדבר לשתף, להוריד מעל ליבה.יש זמן להתנסויות, לתרגול כלים חדשים עוצמתיים, בזוג או בקבוצה קטנה. זמן לכתיבה ולהתבוננות להרהור והקשבה פנימית.יש קבלה והכלה, אמפתיה, תמיכה ועידוד לכל אחת לעבור את הדרך שלה, תוך כדי התמיכה שהיא מקבלת מהקבוצה ומהמנחהובעיקר יש זמן איכות שלך עם עצמך, ולמען עצמך.

 

למה דווקא נשים?

סדנאות העצמה לנשים, פותחו במטרה לתת לנשים "מקום מפלט" מהיומיום, מהבית, מהילדים, מהריצות, מאינוסוף המטלות. בעזרת הנוכחות המשותפת של נשים עם נשים אנו חוזרות למעשה למקום השבטי, המכיל, המרפא, הנקי ממתחים וממאמץ. מקום בו יכולה כל אחת להיות היא בצורה אותנטית, לקחת את הזמן לבדיקה מעמיקה של מי אני, מה עושה לי טוב, מה משמח אותי, מהם מקורות התמיכה שלי, מהם הכחות והחוזקות שלי ואיך אני יכולה להתחבר אליהם.

 

בעבר כשהיתה נהוגה השבטיות זה מה שעשו נשים באופן טבעי, היו יושבות מדברות, מנחמות, מלמדות ומעבירות ידע וחוכמת חיים אחת לשנייה, גידול הילדים היה ביחד, הבישולים והתחזוקה הכללית היו ביחד. והייתה תמיכה טבעית.

 

כיום, בעולם המערבי, כאשר כל אחת מאיתנו חיה במשפחה מבודדת, אנו מוצאות את עצמנו לא פעם כורעות תחת העומס, לא די בזאת הרי שבחברה המערבית פחות מקובל להיעזר, הצלחה, הישגיות, קרירה, הפכו מקודשים. ולחוויות הפנימיות האישיות שלנו לא נותר הרבה מקום. המילים" אני צריכה עזרה" "קשה לי", צורמות לחלק מאיתנו, יותר קל לנו ושגור בפינו לומר אני יכולה הכל לבד, אני לא צריכה עזרה אני מסתדרת.

 

דרך סדנאות העצמה נשית, אנו מקבלות את הלגיטמציה פשוט להיות. כמו שאנחנו, עם הקשיים, עם המגרעות, עם התסכול או האכזבה. ולהבין מתוך הקשבה פנימה מה נכון לנו, איך להתקדם הלאה. מה לעשות, או לא לעשות, האם לרוץ או להמתין בסבלנות. דרך בדיקה וחקירה פנימית, דרך תרגילים חווייתיים ומרתקים אנו למעשה חוזרות הביתה.לבית הפנימי שלנו.זה שתמיד פתוח בפנינו, מכיל, אוהב ומקבל.

 

מוזמנת באהבה.

לקבלת הצעת מחיר לסדנת גיבוש / יום גיבוש לעובדים

סאנשיין גרופ - סדנאות גיבוש והעצמה | טל: 050-2867199 | מייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

לינקד אין  יו טוב  גוגל+  פייסבוק  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  050-2867199