<style>.lazy{display:none}</style>אסטרטגיות מעשיות לתרגום ערכים להתנהגויות ופעולות מוחשיות - סאנשיין גרופ

אסטרטגיות לגיבוש צוות

זה לא מספיק רק לרשום ערכים על קיר או לפרסם אותם באתר האינטרנט של הארגון, יש לחיות ולהביא אותם לידי ביטוי בחיי העבודה היומיומיים באמצעות פעילות גיבוש לצוות עובדים ואסטרטגיות מונחות ערך.

להלן מספר אסטרטגיות מעשיות אשר בעזרתם חברת סאנשיין גרופ, עזרה לחברות וארגונים לתרגם ערכים להתנהגויות ופעולות מוחשיות.

אסטרטגיות אלו השפיעו משמעותית על מעורבות העובדים, האמון והביצועים הארגוניים הכוללים.

 

טיפוח תרבות ארגונית ממוקדת לקוח

ארגון-X הגדיר שברצונו לטפח תרבות ארגונית ממוקדת לקוח
המטרה: לשפר את שירות הלקוחות שלהם וליצור תרבות ממוקדת בלקוח בכל רמות החברה.

פתרון:

ערכנו הערכה מקיפה של ערכיהם ופיתחנו סדנאות הדרכה מותאמות אישית לעובדים בכל הרמות. סדנאות אלו אשר הועברו לאורך השנה התמקדו באמפתיה, הקשבה פעילה ומיומנויות תקשורת אפקטיביות.

בסדנאות שילבנו בין ידע ותרגול, יצרנו תרגילים ומשחקי תפקידים בכדי לחזק ולחבר בין ערכי הארגון ובין האינטראקציות עם לקוחות בחיים האמיתיים.

על ידי התאמה וחיבור בין התנהגויות העובדים לערכי הארגון, העובדים פיתחו קשרי לקוחות חזקים יותר, מה שהוביל להגברת שביעות רצון ונאמנות הלקוחות.

טיפוח שיתופי פעולה וחדשנות

ארגון-Y הגדיר שברצונו לקדם ולטפח שיתופי פעולה וחדשנות
המטרה: לטפח תרבות של שיתוף פעולה וחדשנות כדי להישאר בקדמת השוק אשר מתפתח במהירות.

 

פתרון:

תכננו סדנאות גיבוש וימי גיבוש מלאים לעובדים בהם הדגשנו את הערכים של שיתוף פעולה, יצירתיות ולמידה מתמשכת.

באמצעות תרגילים אינטראקטיביים ופעילויות לפתרון קונפליקטים, העובדים למדו למנף את החוזקות והנקודות המבט המגוונות שלהם, מה שהוביל לעבודת צוות וחדשנות משופרת.

כתוצאה מכך, הארגון חווה עלייה ברעיונות יצירתיים וחדשים, שיפר תהליכים והפך אותם ליותר יעילים והעניק כלים לצוות העובדים שאפשר להם להפוך להיות כוח עבודה זריז יותר ומסתגל.

קבלת החלטות אתיות ויושרה

המטרה: לחזק את קבלת ההחלטות האתית והיושרה לאורך כל פעילותם, ולהבטיח שהעובדים יקיימו בעקביות את ערכי הארגון.

פתרון:

הטמענו תוכנית אימון אתיקה וערכים. תוכנית זו העוברה במהלך השנה וזו סיפקה לעובדים את הידע והמיומנויות לנווט בין דילמות אתיות בצורה יעילה.

התוכנית כללה מקרים, דיונים ותרגילי משחק תפקידים המדמים אתגרים אתיים בעולם האמיתי. באמצעות הכשרה זו פיתחו העובדים מסגרת אתית חזקה, המאפשרת להם לקבל החלטות עקרוניות המתואמות לערכי הארגון.

כתוצאה מכך, עובדי הארגון חוו והתנסו בשיטות אתיות משופרות, הגברת האמון בין מחזיקי העניין והגברת המוניטין בתעשייה.

לסיכום:

שילוב ערכים בפעולות והתנהגויות יומיומיות הוא דרך רבת עוצמה ליצור תרבות ארגונית חזקה. באמצעות ימי גיבוש לעובדים ואסטרטגיות מונחות ערך ניתן לטפח את המשאב האנושי בארגון.

בין אם מדובר בטיפוח תרבות ממוקדת לקוח, קידום שיתוף פעולה וחדשנות, או חיזוק קבלת החלטות אתית, ההשפעה של תרגום ערכים לפעולות מוחשיות היא עמוקה.

.על ידי השתתפות בימי גיבוש מלאים לעובדים, סמינרים וסדנאות גיבוש לצוות לאורך השנה ניתן לאמץ ולהטמיע את האסטרטגיות הללו בארגון. אנו מגיעים לכל הארץ ומציעים מגוון סדנאות גיבוש במרכז, צפון ובדרום

ארגונים אשר משקיעים בצוות העובדים שלהם יכולים לנצל את מלוא הפוטנציאל של הערכים שלהם ולהניע מצוינות בכל ההיבטים של הפעילות שלהם.

מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולהתייעץ איתנו, נשמח ליצור יחד אתכם תרבות שמשקפת באמת את ערכי הליבה של הארגון שלכם.

לקבלת הצעת מחיר לסדנת גיבוש / יום גיבוש לעובדים

סאנשיין גרופ - סדנאות גיבוש והעצמה | טל: 050-2867199 | מייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

לינקד אין  יו טוב  גוגל+  פייסבוק  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  050-2867199