יום גיבוש לצוות

יום כיף לעובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים

בעבר התקיימה חלוקה דיכוטומית שהבדילה בין כיף לבין עבודה. בעבודה באים לעבוד, ומחוץ לעבודה – אפשר לכייף. אין ספק שבמקומות עבודה יש צורך לבצע מטלות ולעמוד במשימות, אבל אם אפשר לפעול ברוח טובה ובהנאה – זה עדיף.

 

מעת לעת, חשוב במיוחד להכניס את אלמנט ההנאה לתוך מקום העבודה, וניתן לעשות זאת באמצעות ארגון ימי כיף. מובן שיום שכזה אינו חייב להתקיים בין כתליו של מקום העבודה, אבל הוא בהחלט יכול להיות חוויה פורצת דרך לצוותי העבודה.

 

יום כיף לצוות - מכייפים ומתגבשים

יום כיף אמור להקנות לעובדים זמן איכות, חופש מהעבודה היום יומית. אבל האם מדובר אך ורק בכיף לשם כיף? מתברר שניתן להפיק הרבה מאוד תועלת מיום שכזה – הן עבור הצוותים עצמם והן עבור מטרות ארגוניות.

 

ניתן לראות זאת ללא קושי כאשר בוחרים לשלב ביום זה סדנאות גיבוש. סדנאות שכאלו מאפשרות לכל הצוותים ולכל העובדים להפוך ליותר מאשר פרטים בודדים. הגיבוש מאפשר להפוך ליחידה אחת שפועלת ביחד, משלימה משימות, מתמודדת עם אתגרים, ותוך כדי כל אלה – גם מבלה.

 

מומחים במדעי ההתנהגות מספרים כי לכל אדם יש צורך לחוש חלק ממשהו גדול יותר. לכל אדם יש רצון להרגיש מוערך, לשתף פעולה עם אחרים, להכיר אנשים אחרים לעומק ולתקשר איתם.

 

ימי כיף, ימי גיבוש לעובדים, סדנאות איכותיות – כל אלה עונים על הצורך העמוק הזה. בנוסף, הם מאפשרים לשפר את הביצועים כאשר חוזרים לעבודה. הגיבוש, התקשורת, ההיכרות – אלה הם נכסים חשובים לפרט, לארגון ולמקום העבודה.

 

האכפתיות וההשקעה משתלמים

מקום עבודה שמארגן מפעם לפעם יום גיבוש לעובדים משדר מסר ברור לכל עובדת ועובד: את/ה חשוב/ה לנו. זהו ארגון שמשדר מסר של השקעה ורצון לתת יותר.;מקומות עבודה אכפתיים, שנותנים מעל ומעבר, מקבלים לא מעט בתמורה – עובדים נאמנים יותר ומרוצים יותר, שנשארים בארגון זמן רב יותר ומתפתחים יחד אתו.

 

יש בנמצא מגוון סדנאות לימי כיף ופעילות גיבוש לעובדים שיכולים להתמקד בהשגת מטרות החשובות לחיי העובדים ולארגון ככלל. ניתן להזמין סדנאות גיבוש במרכז תוך מיקוד בהיבטים נבחרים, כגון: 

 

• מיקוד בהעצמה – מקבלים כלים וטכניקות להעצמה אישית, לחיזוק האמונה וההנעה הפנימית לפרט ולקבוצת עובדים.

• מיקוד בשיתוף – התמקדות בשיתוף פעולה לרווחת כל המשתתפים, תוך תקשורת בונה וחיובית.

• מיקוד בפרואקטיביות – חיזוק ההנעה הפנימית, העדפת היוזמה והדינאמיות על פני הפסיביות.

• מיקוד בשחרור ובצחוק – סדנאות צחוק המוסיפות משב רוח רענן ומחזירות אותנו אל היכולת ליהנות באופן בלתי מחושב, כמו ילדים.

• מיקוד בתקשורת – סדנאות לשיפור תקשורת פנים ארגונית ובין אישית.

 

חזרה למאמרים והשראה

לקבלת הצעת מחיר לסדנת גיבוש / יום גיבוש לעובדים

סאנשיין גרופ - סדנאות גיבוש והעצמה | טל: 050-2867199 | מייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

לינקד אין  יו טוב  גוגל+  פייסבוק  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  050-2867199