שלחו לנו מייל  לינקד אין  פייסבוק  גוגל+   050-2867199

ימי גיבוש של סאנשיין גרופ

למה בכלל צריך יום גיבוש? במציאות משתנה כמו שלנו, של לחץ תמידי, סטרס קבוע, חוסר וודאות, קורונה, פחדים, דאגות וחרדות, העובדים במשק, נמצאים במצב שחיקה תמידי מתמשך. יום גיבוש הוא כמו בלון חמצן עבור כל העובדים באשר הם. יום בו אנו מניחים לרגע את העומס והלחץ של העבודה, עושים עצירה, יוצאים מהמשרד עם הקולגות שלנו במטרה לשנות את האווירה ולהיטען בכוחות מחודשים.

תפקיד נוסף של יום גיבוש לעובדים

הינו להתגבש - להתחבר עם עובדים נוספים, לגלות את הקולגות שלנו מחדש ממקום אחר, אישי יותר, אותנטי יותר, למצוא מכנים משותפים לעבור חוויות משותפות להעמיק את ההיכרות ולרקום קשרים.

 

מה אנחנו מציעים?

אנחנו בסאנשיין גרופ מציעים לכם יום גיבוש לצוות הכולל בתוכו את הדברים החשובים באמת, פעילויות תוכן, המשלבות ערכים משמעותיים כמו תקשורת בין אישית, הובלה, העצמה, הקשבה, עידוד, פירגון, אמפתיה, נוכחות, צחוק, חיבור- וכל זה עטוף בהנאה, חוויה, שמחה וכייף

 

כמה זמן נמשכת יום גיבוש לעובדים?

אנחנו מציעים ימי גיבוש לעובדים החל מחצי יום וכלה במספר ימים המשלבים סדנאות, טיולים, אוכל, ולינה

 

איך זה עובד?

אנחנו מאמינים שתאום ציפיות נכון והבנת הצרכים האמיתיים, הוא הבסיס להצלחת האירוע ולכן בכל שיחה עם כל לקוח, אנחנו לוקחים את הזמן להבין ולהקשיב לצורך שאתם מביאים, חשוב לנו להבין למה באמת זקוק הצוות ביום הגיבוש הזה, למה משוועים העובדים? מהן הפעילויות שיתרמו להם יותר מכל?

 

אנחנו לא באים לסמן וי וללכת אנחנו מאמינים בלדייק את יום הגיבוש הספיציפי שלכם, עבור צוות ספיציפי שלכם ולכן כל הימי גיבוש לצוות שאנחנו מנחים, לא דומה לימי גיבוש לצוות שכבר עשינו לחברות אחרות בעבר. כל יום גיבוש לעובדים וצוותים נתפר עבורכם בהתאמה אישית, בהתאם לתקציב שלכם, לרצונות ולחלומות שלכם.

 

איפה ניתן לקיים את ימי הגיבוש שלכם?

אנחנו בסאנשיין גרופ מאמינים בלהאיר ולהביא את השמש- אנחנו מעדיפים להוציא אנשים לשמש, לאוויר הפתוח לטבע, ליערות, לחורשות ולפארקים לקיים פעילויות בעלות ערך ומשמעות הטובלות בטבע ויוצרות חוויה של נשימה מחודשת. את המיקום הסופי אנחנו בוחרים ביחד איתכם, בהתאם למיקום הגאוגרפי שלכם ולהעדפותכם האישיות. אנחנו נשמח להגיע לאן שצריך כדי להעביר עבורכם יום גיבוש לעובדים במרכז, בצפון או בדרום הארץ.

 

ואיך זה מסתדר עם החורף ?

החורף הישראלי הוא מאוד נוח אחרי מספר ימי גשם יש מספר ימי שמש ולכן אפשר לתאם בהחלט פעילות גיבוש לעובדים וצוותים בטבע בימים בהם השמש חוזרת להאיר ומזג האוויר משתפר, אנחנו משריינים איתכם תאריך ומגלים גמישות לגבי שינויים.

 

ואם רוצים מקום סגור?

אפשר בהחלט לקיים יום גיבוש לצוות במקומות סגורים, לופטים, בתי מלון ומרכזי אירוח. נשמח לסייע לכם במציאת מקום שיענה על הצרכים שלכם.

 

ומה עם אוכל?

בפעילות גיבוש לעובדים של סאנשיין גרופ, אנחנו משלבים ארוחות עשירות ומגוונות כי אנחנו מאמינים במוצרי איכות, פירות וירקות טריים תוצרת ישראלית מובחרת ואוכל שבא עם הנאה. אנחנו מאמינים שאוכל משמח, ולכן מביאים אליכם תפריטים טעימים לבחירתכם שיעשירו את היום הזה ויורידו לכם את הדאגות הקשורות בהתעסקות עם אוכל. בנוסף, יש לנו חברות קייטרינג מעולות שאנחנו עובדים עימם לאורך השנים, נשמח להמליץ.

 

אז איך מתקדמים?

מוזמנים ליצור איתנו קשר או להשאיר פרטים להתקשרות.

 

לקבלת הצעת מחיר לסדנת גיבוש / יום גיבוש לעובדים

סאנשיין גרופ - סדנאות גיבוש והעצמה  |  טל:  050-2867199  |  מייל:  liron@sunshinegroup.co.il     לינקד אין  יו טוב  גוגל+  פייסבוק  לשליחת מייל  050-2867199