שלחו לנו מייל  לינקד אין  פייסבוק  גוגל+   050-2867199

פחד הינו רגש דומיננטי שיכול לשלוט בחיינו, לעצור מבעדנו לעשות דברים שהיינו רוצות לעשות, להגביל ולשתק אותנו, הוא יכול לגרום לנו להיות בעודף עשייה, לרוץ אחרי הזנב של עצמנו, לעבוד יום ולילה. הוא יכול להדיר שינה מעינינו בגלל דאגות, חרדות ומחשבות קשות הנלוות לו. פחד יכול לגרום לסימפטומים פיזיים כמו הזעה, דפיקות לב מוגברות, דופק מהיר, התקף חרדה. הוא יכול להתבטא במחלות פסיכוסומאטיות. הוא יכול לתסכל ולאכזב אותנו, והוא יכול גם לשמור עלינו ולהגן עלינו.

למה מגיע הפחד, מה תפקידו בחיינו ואיך אפשר לרתום אותו לטובתנו, איך אפשר לעבוד עם הפחד, להתחבר אליו, במקום להשתתק ממנו. מהם הפחדים הגדולים שמתקיימים בחיינו ושולטים בנו? מה נרוויח כשיגמר הפחד? איך ניתן להתמיר רגשות קשים כמו פחד וחרדה לרגשות נעימים יותר של שלווה, שקט, שימחה.

 

למי מתאימה הסדנה לכל מי שמרגישה שפחדים ודאגות הן מנת חלקה, למי שהייתה רוצה להסתכל לפחד בעיניים, להבין את הפחדים ולדעת איך להתמודד עמם. למי שהייתה רוצה להשתמש בפחד כבקרש קפיצה ולהתעצם בזכותו.

 

מטרות

להצליח לזהות פחדים המפריעים לנו בחיים, לדעת איך עובדים עם רגש הפחד, להצליח להשתחרר מהסימפטומים הפיזיים והנפשיים של הפחד.

 

ערך מוסף

להגביר שלווה בחיי, להיות מחוברת לזמן הווה, לחזור לזרימה התקינה של חיי.

 

משך הסדנה

7 מפגשים של שעתיים וחצי למפגש.
מינימום 10 משתתפות.

 

חזרה לרשימת הסדנאות
העצמת נשים - סדנת מפחד לעוצמה

לקבלת הצעת מחיר לסדנת גיבוש

סאנשיין גרופ - סדנאות גיבוש והעצמה  |  טל:  050-2867199  |  מייל:  liron@sunshinegroup.co.il     לינקד אין  יו טוב  גוגל+  פייסבוק  לשליחת מייל  050-2867199