שלחו לנו מייל  לינקד אין  פייסבוק  גוגל+   050-2867199

אסרטיביות היא למעשה הגברת המודעות לעצמי, לגבולותיי, לערכים הפנימיים שלי ולאמת שלי. אסרטיביות היא ההבנה שאני יכולה לבטא בחופשיות ובכל עת, את רצונותיי, תחושותיי ורגשותיי, לעמוד על הזכויות שלי, בצורה רגועה, ברורה, ישירה ומאוזנת, ללא החשש המתמיד לפגוע באחרים, או לתת לאחרים קדימות על פני.

 

יחד נתעמק בהבדלים בין כוח לכוחנות, בין תקיפות לתוקפנות, נחדד לעצמנו מהם הרצונות שלנו, הגבולות שלנו - (איפה אני נגמרת והאחר מתחיל) נבין כיצד, בעזרת המילים הנכונות אני יכולה לעמוד על הרצונות שלי וזאת ללא כעס וללא התנצלות. נחקור מהו הקשר בין אסרטיביות, לנוכחות מלאה וללקיחת מקום לעצמי.

 

נבין מה עומד מאחורי הצורך שלנו לרצות את זולתנו ואיך אפשר להפסיק לרצות אחרים ולצאת מכך נשכרות.

 

בסדנת תהליכית זו, נעמיק את ההכרות עם עצמנו, עם המהווים והכמיהות שלנו, נלמד לעבוד עם הפחדים שלנו והרצונות שלנו, נחקור את הגבולות ואת ה"אני מאמין שלנו" ונדע איך להציג אותם בעוצמה ובביטחון.

 

ניגע בנושאים חשובים כמו, מה משדרת שפת הגוף שלי, הבעות הפנים שלי ולחיצת היד שלי, נלמד ונתרגל איך לנהל שיחה ממוקדת ובהירה.

 

נלמד מה מסתתר מאחורי הפחד שלנו לומר "לא". נתרגל ביחד איך לסרב, בביטחון מלא ובקלות. נבין איך לא להלקות את עצמנו על טעויות העבר, אלא ללמוד מהניסיון ולהפיק לקחים לפעמים הבאות.

 

נלמד כלים המאפשרים פרספקטיבה, דרך סימולציות חווייתיות בינינו, נלמד איך להגיב נכון בזמן אמת. נלמד מהו ההבדל בין "לפעול", לבין "להגיב".

 

למי מיועדת הסדנה

לכל אישה המרגישה חוסר ביטחון לדבר את עצמה, להביא את עצמה לידי ביטוי, לכל מי שלא ממש בטוחה מהם הצרכים שלה ורוצה לברר אותם לעצמה.

 

לכל מי שחשה סובלת, תקועה ומפוחדת בכל פעם שהיא צריכה לעמוד על שלה, לכל מי שמרגישה שהיא מוותרת לעצמה, מרגישה נכנעת עוד לפני שניסתה, לכל מי שחולמת ל...אבל לא באמת מאמינה שמגיע לה.

 

עם מה יוצאות המשתתפות?

* ביטחון עצמי גדול יותר, ביכולות ובכוחות שלי.
* ידיעה ברורה של מה מנהל אותי בחיי ומה אני מפסידה מכך.
* היכולת לסרב ולעמוד על הזכויות שלי, בקלות ובנינוחות.
* הקניית לקסיקון מילים אישי, עוצמתי וחזק.
* יכולת להכיר מהם הצרכים שלי ולבקש אותם בשלווה וללא מאמץ.

 

משך הסדנה

7 מפגשים בני שעתיים וחצי.
כמות משתתפים: בין 10-20 משתתפות.

 

חזרה לרשימת הסדנאות
העצמת נשים - סדנת אסרטיביות הלכה למעשה

לקבלת הצעת מחיר לסדנת גיבוש

סאנשיין גרופ - סדנאות גיבוש והעצמה  |  טל:  050-2867199  |  מייל:  liron@sunshinegroup.co.il     לינקד אין  יו טוב  גוגל+  פייסבוק  לשליחת מייל  050-2867199